kosačky, krovinorezy, píly, vrtačky, traktory, mulčovače,...
DOLMAR

DOLMAR

DOLMAR je celosvetovo jedným z vedúcich výrobcov motorového náradia. Vyvíja, produkuje a distribuje vysoko kvalitné náradie so spaľovacími motormi. Renomované produkty tejto značky sú vhodné tak pre požiadavky záhradných architektov, pre profesionálne nasadenie v lesníctve a poľnohospodárstve, ako aj pre súkromných užívateľov. Všade tam, každodenne presviedčajú svojou kvalitou, ergonómiou a spoľahlivosťou. Už 75 rokov sa snažíme pri obchodnej stratégií a konštrukcii strojov DOLMAR vychádzať z potrieb zákazníkov. Dnes nie sme pyšní na to, že sme celosvetovo najstarší výrobca benzínového motorového náradia, ale na to, že sme celosvetovo uznávaný výrobca motorového náradia pre les, poľnohospodárstvo a záhradu.

 

Made in GERMANY

DOLMAR nasadil od začiatku vysoké merítka kvality, funkčnosti, designu, ergonómie, spoľahlivosti a servisu. Náročné ciele však vyžadujú vysoko kvalifikovaných a zainteresovaných pracovníkov. Považujeme za dôležité, že výroba sa realizuje priamo v Nemecku a vykonáva ju odborný personál.

 

 

 

Priemyselná koncepcia

DOLMAR má stále nové myšlienky a nápady, s ktorými neustále súťaží s najtvrdšou konkurenciou. Naše profesionálne motorové píly dosahujú najvyššie uznanie expertov doma aj v zahraničí. Motorové krovinorezy vás zase presvedčia svojou malou váhou a nízkou hladinou hluku.

 

 

toptools.sk - Nakupujte profi náradie značky MAKITA v našom online shope.