kosačky, krovinorezy, píly, vrtačky, traktory, mulčovače,...
STIHL Multi systém

STIHL Multi systém

Multimotor plus multinástroje: Univerzálne použiteľný Multisystém STIHL dú Váš pozemok ľahko do poriadku. Starostlivosť o trávnik, kultivácia pôdy alebo čistenie plôch - s MultiSystémom STIHL zvládnete všetky tieto práce pomocou jedného stroja. A len Vy rozhodnete o tom, čo potrebujete a chcete. Základom tohoto systému je multimotor STIHL, ľahko a rýchlo kombinovateľný so špeciálnymi multinástrojmi firmy STIHL. Máte tým k dispozícii optimálne vybavenie na zvládnutie každej úlohy. Multimotor STIHL sa skladá zo silného pohonu a rámu, ktorý je možné ľahko a rýchlo zložiť. Teleso z nárazuvzdorného plastu je robustné, ľahké a s dlhou životnosťou. Pre úžívateľov výhodná poloha umiestnenia ovládacích prvkov zaisťuje ľahké ovládanie MultiSystému a tým aj pohodlnú prácu.

 

stihl_mm55_01 stihl_mm55_02

 

Nový flexibilný MultiSystém STIHL pre najrozmanitejšie práce pri ošetrovaní trávnikov, kultivácii pôdy a čistení plôch. Základom systému je multimotor STIHL MM 55, ktorý je možné ľahko a rýchle kombinovať s multinástrojmi STIHL uvedenými nižšie na tejto stránke.

 

 MM 55
Zdvihový objem (cm3) 27,2
Výkon (kW) 0,75
Hmotnosť (kg) 7,3

 

Pôdna fréza BF-MM

stihl-mm-bf-mm Rozdrví rýchlo a ľahko aj tvrdé alebo ťažké ílovité pôdy. Ideálna pre rekultiváciu, prekyprenie alebo výsadbu v obmedzenom priestore.

 

Zarovnávač okrajov FC-MM

stihl-mm-fc-mm Presne orezané okraje vďaka rezu siahajúcemu až hlboko ku koreňom. Veľmi vhodný i k vyrezávaniu trávnikových kobercov.

 

Odstraňovač machu MF-MM

stihl-mm-mf-mm Pre rýchle a dôkladné odstránenie machu a spletitých vrstiev trávy na povrchu trávnika. Vrátane rozšíreného krytu a zásterky.

 

Zametacia kefa KB-MM

stihl-mm-kb-mm Čistí špárované plochy alebo nerovné dlažby z prírodných kameňov od blata a škvŕn. Vrátane rozšíreného ochranného krytu.

 

Pôdny kultivátor BK-MM

stihl-mm-bk-mm Výborne sa hodí na rozdeľovanie jemnej piesčitej pôdy, na vyznačovanie radov alebo na rozdrobenie hrubej zeminy, napr. medzi voľne rastúcimi rastlinami.

 

Prevzdušňovač trávnika RL-MM

stihl-mm-rl-mm Rozdrví rýchlo a ľahko aj tvrdé alebo ťažké ílovité pôdy. Ideálna pre rekultiváciu, prekyprenie alebo výsadbu v obmedzenom priestore.

 

Zametací valec KW-MM

stihl-mm-kw-mm Čistí bez námahy rovné plochy od špiny a sutín, piesku a drobných kamienkov, mokrého lístia alebo snehu. Ideálny na zametanie chodníkov, ulíc a trávnatých plôch.

 

Nastavovacia radlička

stihl-th_rydlo01.jpg Slúži na reguláciu pracovnej hľbky a rýchlosti postupu buď mierným nadvihnutím alebo naopak hlbším vnorením nástroja do pôdy.

 

Prídavná záťaž pre BF-MM / BK-MM

stihl-th_zataz01 Ideálny doplnok na frézovanie a drvenie. Zvyšuje tlak na nástroj a tým zaisťuje ešte lepšie vnorenie do pôdy.

 

Podvozok pre KW-MM / KB-MM

stihl-th_kolieska01 Umožňujú mierne nadvihnutie nástroja a redukujú tak trecí odpor pri zametaní a kefovaní. Zvyšujú manévrovateľnosť stroja.